Contact

In augustus 2011 richtten onze founding fathers, ‘MIND’, ‘De Nederlandse ggz’ en de ‘NVvP’, de stichting op met de ambitie om samen, los van alle belangen, stigma aan te pakken. Anno 2021 is de aanpak van destigmatisering bewezen succesvol en in volle gang. Precies tien jaar later, op 23 september 2021 draagt Samen Sterk het stokje weer over en spreken onze founding fathers opnieuw hun intentie uit: vanuit de basis die Samen Sterk legde, blijven zij aandacht vragen voor destigmatisering en gaan er daadwerkelijk mee aan de slag. Dat kan vandaag nog, vele mensen en organisaties zijn al aan de slag, jij ook?

Vanaf 1 oktober 2021 is Samen Sterk opgeheven. Wij zijn dan ook niet meer bereikbaar.

Voor vragen kun je terecht bij onze founding fathers ‘MIND’, ‘De Nederlandse ggz’ en de ‘NVvP’.

Voor vragen over destigmatisering? Neem contact op met de founding fathers:

MIND
Stationsplein 125
3818 LE AMERSFOORT
033 – 303 2333
info@wijzijnmind.nl

Nederlandse Vereniging voor Psychiatrie
Postbus 20062
3502 LB Utrecht
030 – 899 3139
info@nvvp.net

De Nederlandse ggz
Piet Mondriaanplein 25
3812 GZ Amersfoort
+31 (0)33 460 89 00
info@deNederlandseggz.nl

 

Heb je specifieke vragen over een van de domeinen?

Ambassadeurs
Dwayne Meijnckens | MIND dwayne.meijnckens@wijzijnmind.nl

GGZ
Liesbeth Gent | De Nederlandse ggz lgent@denederlandseggz.nl

Werk
Margriet Paalvast | MIND margriet.paalvast@wijzijnmind.nl & Mieneke Kwist | De Nederlandse ggz mkwist@denederlandseggz.nl

School
Marieke Wollaars | MIND marieke.wollaars@wijzijnmind.nl

Wijk
Moniek Reckman | MIND Moniek.Reckman@wijzijnmind.nl

Media

Saskia Oskam | MIND Saskia.Oskam@wijzijnmind.nl of
Sharon Montsanto | de Nederlandse ggz smontsanto@denederlandseggz.nl

Voor afhandeling van (financiële) zaken rondom Samen Sterk zonder Stigma
Vincent Vis: vincent.vis@wijzijnmind.nl